№14, липень 2008

У гармонії зі світомУ гармонії зі світом

У житті будь-якої жінки є багато хвилюючих і відповідальних моментів. Це і становлення в професії, і народження дитини, і ствердження її як особистості. На кожному етапі їй потрібні підтримка та взаєморозуміння близьких, визнання заслуг і досягнень суспільством. Саме таким акордом стала ІІІ церемонія нагородження Всеукраїнською премією «Жінка ІІІ тисячоліття», що відбулася 10 червня в Національній опері України.

Кожна з цих жінок досягла високого професіоналізму та соціального статусу. Вони – представниці державних установ різного рівня влади, бізнесу, науки та культури. Відмінністю цьогорічної церемонії є значна кількість переможниць, які працюють у соціальній сфері, – заслужених лікарів, учителів, матерів будинків сімейного типу, керівників будинків-інтернатів.

На декілька годин сцена Національної опери перетворилася на яскраве дійство. Найвищу нагороду – статуетку, що уособлює прагнення до досконалості й гармонії, жінки отримували з рук відомих українських чоловіків – політиків, державних діячів, представників культури й бізнесу.

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЗМІ: Віткофф зустрінеться із Зеленським і європейськими лідерами в Берліні Сьогодні, 13 грудня

Чехія поставила Україні 1,8 млн боєприпасів Сьогодні, 13 грудня

Президент Фінляндії скасував поїздку до США й поїде до Берліна на переговори щодо України Сьогодні, 13 грудня

Дрони в обмін на МіГи, у Дрісколла забрали Україну, фото прем'єра Грузії з Путіним: новини дня Сьогодні, 13 грудня

Посол ЄС пояснила рішення Євросоюзу про заборону передачі російських активів Сьогодні, 13 грудня

ЗМІ: міністра США Дрісколла усунули від переговорів щодо України Вчора, 12 грудня

FT: у "мирному плані" запропонували вступ України в ЄС до 1 січня 2027 року Вчора, 12 грудня

У Мерца підтвердили візит Зеленського до Берліна Вчора, 12 грудня

Bild: Зеленський у понеділок прибуде до Берліна Вчора, 12 грудня

Посол України в Польщі: Зеленський може зустрітися з Навроцьким цього місяця Вчора, 12 грудня