Нині під загрозою закриття опинилося одразу 10 автостанцій, зокрема й у районних центрах Нові Санжари, Чорнухи, Чутове, Козельщина, Глобине, Оржиця і Семенівка. Це пов’язано з тим, що різко впала їхня прибутковість, оскільки приватні перевізники дедалі частіше відмовляються від послуг так званих стаціонарних пунктів обслуговування пасажирів. У той же час закриття автостанцій значно погіршить рівень обслуговування пасажирів, особливо на міжміських маршрутах.
Цими днями заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий провів спеціальну нараду щодо подальшого функціонування автостанцій на території Полтавської області за участю керівників структурних підрозділів та голів райдержадміністрацій. На ній і намагалися знайти конструктивні рішення. Так, за підтримки місцевої влади та громад нині вже вдалося вирішити питання у Чорнухах, Козельщині, Опішні, де на основі співфінансування знайшли можливість продовжити функціонування автостанцій.
Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський полетить на саміт G7 знову з Кишинева замість Польщі
Трамп заявив, що Путін і Зеленський "відкриті" щось зробити щодо війни в Україні
Зеленський заявив, що пропонував зустріч з Путіним на саміті G7
Україна вимагає міжнародної відповіді на російський удар по Києво-Печерській лаврі
Кос наполягає, що ЄС відкриє всі кластери для України в липні
Ассортимент услуг в клининговой компании ГалаКлин: генеральная уборка квартиры в Киеве
Зеленський розкрив деталі своєї розмови з Трампом
Путін також поговорив з Трампом
Зеленський подякував Британії за перехоплення танкера "тіньового флоту" Росії
Британія вперше перехопила російський танкер "тіньового флоту"