Вт, 10 лютого 2015

Чи вдасться зберегти автостанції на Полтавщині?

 

Нині під загрозою закриття опинилося одразу 10 автостанцій, зокрема й у районних центрах Нові Санжари, Чорнухи, Чутове, Козельщина, Глобине, Оржиця і Семенівка. Це пов’язано з тим, що різко впала їхня прибутковість, оскільки приватні перевізники дедалі частіше відмовляються від послуг так званих стаціонарних пунктів обслуговування пасажирів. У той же час закриття автостанцій значно погіршить рівень обслуговування пасажирів, особливо на міжміських маршрутах.

Цими днями заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий провів спеціальну нараду щодо подальшого функціонування автостанцій на території Полтавської області за участю керівників структурних підрозділів та голів райдержадміністрацій. На ній і намагалися знайти конструктивні рішення. Так, за підтримки місцевої влади та громад нині вже вдалося вирішити питання у Чорнухах, Козельщині, Опішні, де на основі співфінансування  знайшли можливість продовжити функціонування автостанцій.

Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ.

Останні новини

Зеленський полетить на саміт G7 знову з Кишинева замість Польщі Сьогодні, 16 червня

Трамп заявив, що Путін і Зеленський "відкриті" щось зробити щодо війни в Україні Сьогодні, 16 червня

Зеленський заявив, що пропонував зустріч з Путіним на саміті G7 Вчора, 15 червня

Україна вимагає міжнародної відповіді на російський удар по Києво-Печерській лаврі Вчора, 15 червня

Кос наполягає, що ЄС відкриє всі кластери для України в липні Вчора, 15 червня

Ассортимент услуг в клининговой компании ГалаКлин: генеральная уборка квартиры в Киеве Вчора, 15 червня

Зеленський розкрив деталі своєї розмови з Трампом Вчора, 15 червня

Путін також поговорив з Трампом Вчора, 15 червня

Зеленський подякував Британії за перехоплення танкера "тіньового флоту" Росії 14 червня

Британія вперше перехопила російський танкер "тіньового флоту" 14 червня