Пт, 19 грудня 2014

У Харкові відкрилася перша ДНК-лабораторія

Після капітального ремонту приміщення запрацював Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при Головному управлінні МВС України в Харківській області. Як розповів його начальник Анатолій Дмитрієв, будівля відремонтована, і відтепер тут діє новітня ДНК-лабораторія.

«Вона оснащена сучасним обладнанням, яке дасть змогу на високому професійному рівні супроводжувати розкриття тяжких, особливо тяжких і резонансних злочинів. Ми зможемо якісніше досліджувати речові докази, а також ідентифікувати загиблих у зоні АТО», – підкреслив начальник ГУ МВС України в Харківській області.

Окрім того, в центрі запрацювала спеціальна лабораторія (дослідження наркотиків, паливно-мастильних матеріалів, продуктів харчування).

«Саме на вас з надією дивляться усі мешканці міста та області. Впевнений, що харківська міліція виконає свої завдання на самому високому рівні та зробить все від неї залежне, щоб зберегти мир та стабільність у Харківській області», – зазначив Ігор Балута, звертаючись під час урочистої церемонії відкриття центру до правоохоронців.

Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ.

Останні новини

Зеленський полетить на саміт G7 знову з Кишинева замість Польщі Сьогодні, 16 червня

Трамп заявив, що Путін і Зеленський "відкриті" щось зробити щодо війни в Україні Сьогодні, 16 червня

Зеленський заявив, що пропонував зустріч з Путіним на саміті G7 Вчора, 15 червня

Україна вимагає міжнародної відповіді на російський удар по Києво-Печерській лаврі Вчора, 15 червня

Кос наполягає, що ЄС відкриє всі кластери для України в липні Вчора, 15 червня

Ассортимент услуг в клининговой компании ГалаКлин: генеральная уборка квартиры в Киеве Вчора, 15 червня

Зеленський розкрив деталі своєї розмови з Трампом Вчора, 15 червня

Путін також поговорив з Трампом Вчора, 15 червня

Зеленський подякував Британії за перехоплення танкера "тіньового флоту" Росії 14 червня

Британія вперше перехопила російський танкер "тіньового флоту" 14 червня