передплата Українською | In English

14 серпня

Кабмін змінив статут Приватбанку через зауваження НБУ

Поділитися:

Кабінет міністрів на засіданні 14 серпня затвердив нову редакцію статуту державного Приватбанку і положення про його наглядову раду.

Кабінет міністрів на засіданні 14 серпня затвердив нову редакцію статуту державного Приватбанку і положення про його наглядову раду.

Як уточнили в "Інтерфакс-Україна", зміни внесено до постанови уряду від 5 червня 2019 року №594, якою було затверджено статут і положення про наглядову раду банку.

У новій редакції статуту враховані зауваження Національного банку, який раніше відмовився погоджувати статут фінустанови.

Згідно з рішенням комітету з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду платіжних систем центробанку від 30 липня, окремі положення нової редакції статуту не відповідали вимогам чинного законодавства. Йдеться, зокрема, про ст.7 закону про банки, в якій врегульовані особливості функціонування державних банків.

Зазначається також, що Комітет звертав увагу на відступ від принципу рівності прав і обов'язків незалежних членів і представників держави в наглядовій раді банку; на збільшення підстав для тимчасового відсторонення членів наглядової ради і на процедурні аспекти ухвалення нею рішень шляхом заочного голосування.

Нагадаємо:

12 липня в наглядову раду Приватбанку за квотою Зеленського увійшла подруга актриси "Кварталу".

17 липня на посади членів наглядової ради Приватбанку запропонували 3-х нових кандидатур. Адже, як повідомлялося раніше, троє із шести новообраних незалежних членів наглядової ради не змогли виконати вимоги по е-декларуванню і тому відмовилися від роботи.

Причиною вони назвали "неприйнятність вимог антикорупційного законодавства України щодо електронного декларування". Однак, як повідомлялося, насправді причина може бути інша.

www.epravda.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата