передплата Українською | In English

08 серпня

Бідність подолано. Зеленський взявся за вивчення космосу

Поділитися:

Разом з турками

Президент Туреччини вкотре наголосив на підтримці територіальної цілісності України та невизнанні анексії Криму. Також висловив співчуття у зв’язку із загибеллю 4-х українських військових — попри режим припинення вогню. Пр це йдеться в повідомленні Телеграм-каналу Команда Зеленського.

Президенти обговорювали розвиток торговельно-економічної співпраці та якнайшвидшого підписання Угоди про зону вільної торгівлі.

Володимир Зеленський запросив представників Туреччини відвідати форум щодо відновлення Донбасу, який відбудеться восени в Маріуполі, та інвестувати в інфраструктурні проєкти України. Крім того, глави держав обговорили Мінські перемовини, війну на Донбасі та захист прав кримських татар у Криму.

«У Росії та окупованому Криму незаконно утримується понад 100 в’язнів.

Просимо, щоб Туреччина й надалі порушувала питання щодо їхнього звільнення. В інтересах усіх країн Причорномор’я важливо звільнення українських моряків», — наголосив Володимир.

Він також зауважив, що Україна покращуватиме бізнес-клімат і гарантуватиме турецьким інвесторам та підприємцям захист. Після завершення перемовин було підписано протокол про домовленості щодо використання й вивчення космосу між Національним космічним агентством України та Національним космічним агентством Турецької Республіки.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата