передплата Українською | In English

08 серпня

Політолог: Американці намагаються зрозуміти, якою буде Україна, яку будує Зеленський

Поділитися:

Було б непогано, якщо б у Зеленського заявили, що курс України на НАТО і ЄС залишається незмінним.

Було б непогано, якщо б у Зеленського заявили, що курс України на НАТО і ЄС залишається незмінним. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів український політолог Сергій Таран.

За словами нашого співрозмовника, «в США зараз є гарна кон'юнктура для того, щоб зустрічатися з українським президентом».

«Зараз США запроваджують санкції проти Росії з різних питань. Трамп досить серйозно налаштований і до того ж він готується до кампанії і починає грати з себе сильного президента. Тому зустріч з українським президентом показала б готовність і надалі виконувати ту тверду лінію, яка, в принципі, дуже б личила Трампові в новому іміджі людини, яка бореться за плив США у світі. В рамках нової кампанії, очевидно, Трамп вже не буде намагатися «відгородимось стіною від світу», - зазначає експерт.

З іншого боку, додає аналітик, для того, щоб така зустріч відбулася, в США мають побачити відповідні кроки з боку українського президента.

«Американцям треба зрозуміти, якою буде Україна, яку будує Зеленський. Очевидно, що це стане зрозумілим, коли будуть призначені ключові посади в уряді, або хоча б щось оголошено, якась стратегія змін, бо цього досі немає. До того ж, очевидно, що американці очікують, щоб в новій українській владі не було токсичних людей, пов'язаних з оточенням президента, а вони зараз є.

І я думаю, що це теж серйозна перешкода для того, щоб ця зустріч відбулася», - пояснює Таран.

«Плюс непогано було б, якщо б у Зеленського заявили, що курс на НАТО і ЄС залишається незмінним. Це посприяло би співробітництву України з США. Поки таких твердих заяв немає, а в США завжди допомагають лише сильним, лише тим, хто відстоює свої інтереси», - резюмував співрозмовник видання.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата