передплата Українською | In English

07 серпня

Novus створить спільне підприємство з двома регіональними мережами

Поділитися:

Антимонопольний комітет дозволив ТОВ "НОВУС Україна" (Київ), ТОВ "Вересень Плюс» (Кропивницький) і ТОВ "Делікат Рітейл" (Черкаси) створити спільне підприємство у формі ТОВ "Асоціація регіональних мереж".

Антимонопольний комітет дозволив ТОВ "НОВУС Україна" (Київ), ТОВ "Вересень Плюс" (Кропивницький) і ТОВ "Делікат Рітейл" (Черкаси) створити спільне підприємство у формі ТОВ "Асоціація регіональних мереж".

Про це повідомляє Асоціація рітейлерів України.

У прес-службі Novus у відповідь на запит Асоціації заявили, що метою отриманння дозволу на створення цього підприємства є сприяння конкуренції та забезпечення розвитку невеликих і регіональних торговельних мереж, забезпечення споживачів якісними товарами та сприяння розвитку і виходу на ринок регіональних і невеликих суб’єктів господарювання.

"У той же час, в компанії відмовилися уточнити будь-які подробиці та умови об’єднання. А опитані Асоціацією експерти ринку сумніваються, що мова йде про повноцінне злиття", - йдеться у повідомленні.

"По-перше, це тільки дозвіл АМКУ - самого створення альянсу немає. І це точно не поглинання мережею Novus цих локальних операторів.

Тому, якщо відбудеться об’єднання, впевнений, ребрендингу не буде. Швидше за все, всі магазини продовжать працювати під своїми вивісками", - заявив директор дослідницької компанії GT Partners Ukraine Ігор Гугля.

Нагадаємо:

Компанія "НОВУС Україна" створена у 2008 році, і того ж року відкрила перший супермаркет Novus у країні. Власником з часткою 100% у статутному капіталі компанії є ЗАТ Консул Трейд Гаус (Литва). Кінцевими бенефіціарами вказані Марина Познякова, Агне Рузгіене, Раймондас Туменас. Статутний капітал - 634,7 млн грн.

Розвитком мережі супермаркетів Novus займається компанія BT Invest (Литва), створена в 2008 році колишніми акціонерами компанії Сандора Раймондасом Туменасом і нині покійним Ігорем Беззубом.

На 6 серпня 2019 року мережа в Україні налічує 42 магазини, з яких 33 - в Києві та Київській області.

Компанія "Вересень Плюс" створена в 1995 році, розвиток роздрібної мережі почала в 2009. "Вересень Плюс" розвиває спеціалізовані магазини алкогольної продукції, магазини "Файно Маркет" і магазини прилавкового типу. Мережа налічує 81 об'єкт у Кропивницькому, Кривому Розі, Олександрії, Бобринці, Благовіщенському, Світловодську та ін.

Власниками компанії в рівних частках і кінцевими бенефіціарами є Віталій і Людмила Денисенки. Зареєстрований капітал - 11,8 тисяч грн.

Компанія "Делікат Рітейл" створена в кінці березня 2019 року, розвиває мережу супермаркетів "Делікат", "Делікат комфорт" і "Делікат+", яка налічує 14 об'єктів у Черкасах, Смілі та с. Червона Слобода (Черкаська обл. ).

Власниками в рівних частках і кінцевими бенефіціарами є Юрій Олійник і Олег Хелетій. Зареєстрований капітал - 100 тисяч грн.

www.epravda.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Гончарук: чутки про окремі двосторонні переговори щодо газу — це маніпуляції Сьогодні, 06 грудня

НАБУ взялося за "слугу народу" Холодова через табачні правки Сьогодні, 06 грудня

Ринок землі: Арахамія сумнівається в ухваленні законопроєкту до кінця року Сьогодні, 06 грудня

Криклій про пост Кравцова: я вирішив, що він хоче воювати на білому коні проти всіх Сьогодні, 06 грудня

Маркарова розповіла про плани щодо скорочення держборгу Сьогодні, 06 грудня

За крок до Майдану: стало відомо, чого насправді хоче українська опозиція Сьогодні, 06 грудня

В Україні значно зріс престиж бути військовослужбовцем: з чим це пов’язано Сьогодні, 06 грудня

Рада НБУ розкритикувала політику правління Нацбанку Сьогодні, 06 грудня

В Україні збирають новий Майдан: що може статися 8 грудня Сьогодні, 06 грудня

Онищенко у в'язниці в Німеччині очікує на рішення суду Сьогодні, 06 грудня