передплата Українською | In English

18 липня

Арсеній Яценюк: Путін хоче танцювати на могилах європейських надій

Поділитися:

«Мета Путіна і його посланців - не мир.

«Мета Путіна і його посланців - не мир. Їхня мета - війна проти нас усіх. Москва не вірить у сльози.

Москва хоче крові. Але ми зупинимо їх і цього разу», - написав Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у своєму блозі на Цензор.НЕТ.

Арсеній Яценюк нагадав, що сьогодні, саме в річницю трагедії MH17, «Медведчук представив у Страсбурзі план Путіна стосовно України і Європи».

Суть цього плану Росії, наголосив Арсеній Яценюк, - «все лягає на Україну»: «Жертви, злочини російських військових і бойовиків, вбивства, зґвалтування, катування. Все, що було знищено або вивезено в Росію. За це має заплатити Україна».

За планом Путіна, озвученим Медведчуком, «Україна не має і не може мати самостійного майбутнього»: «Все буде вирішувати Москва. Так хоче Кремль. У нього така версія історії.

Бо нема українців. Не було. Не має бути».

Згідно з планом Кремля, «щоб якось зберегтися, Україна має бути максимально розділена»: «Вони пропонують автономію для Донбасу. Навіщо?

Бо автономія для Донбасу - це повтор сценарію, який вони вже провернули в Криму». Тим часом, наголосив Арсеній Яценюк, сам Крим виводиться Росією за дужки: «Крим, каже Москва, належить Росії. Іншого варіанту не буде». Європа, згідно з планом Путіна, має заплатити Москві «через підтримку ідеології «примирення», плюс - Північний потік-2»: «Будете платити завжди, каже Путін. Європо, продовжуй у цьому дусі, - по суті, говорить він європейським слухачам.

Запрошуй медведчуків, допускай російських парламентаріїв до Парламенської Асамблеї Ради Європи, кидай за ґрати українців. І уважно слідкуй за новинами: скоро ми прийдемо до твоїх наступних територій - Польщі, Угорщини, країн Балтії».

«Європо, каже Путін у день річниці MH17, ти заплатиш за все, навіть за розвал Радянського Союзу.

Бо ти втомилася, Європо. Розраховуєш, що настав час для того, щоб перевести подих, порозумітися, домовитися. А Путін так не думає. Приймайте його в гості. Він хоче танцювати на могилах європейських надій.

Саме це у Страсбурзі сказав сьогодні Медведчук», - підкреслив Арсеній Яценюк.

До того ж, нагадав він, сьогодні з Москви прийшла ще новина: «Путін видав указ про спрощений режим надання громадянства для своїх жертв з Донбасу».

Мета Путіна і його посланців - не мир, написав Арсеній Яценюк: «Їхня мета - війна проти нас усіх».

«П`ять років Медведчука оберігали в Україні як безальтернативного посередника. Дооберігалися. Сьогодні він виставив свій рахунок», - наголосив лідер «Народного фронту».

«Москва не вірить у сльози. Москва хоче крові. Але ми зупинимо їх і цього разу», - написав Арсеній Яценюк.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата