передплата Українською | In English

21 лютого

Юлія Тимошенко: Ми створимо всі умови для розвитку інновацій в Україні

Поділитися:

Нова влада створить всі умови для інноваційного розвитку України.

Нова влада створить всі умови для інноваційного розвитку України. І тим самим заохочуватиме появу нових робочих місць і якісне економічне зростання.

Про це Юлія Тимошенко сказала під час зустрічі з представниками ІТ- спільноти на першій в Україні та Східній Європі фабриці 3D-друку в Одесі, повідомляє прес-служба ВО «Батьківщина».

Лідер «Батьківщини» зауважила, що замість того, щоб боротися з офшорами і корупцією, влада Порошенка намагається «потрошити» перспективні галузі вітчизняної економіки. Абсолютно неприпустимими Юлія Тимошенко назвала владні ініціативи, які фактично запроваджують «презумпцію винуватості підприємця» і розширюють можливості чиновників займатися здирництвом під виглядом перевірок.

«Ми не допустимо цього. Ми об’єднуємо політичні сили в парламенті і поза ним, щоб зупинити цю вакханалію», – наголосила вона.

Для стимулювання інноваційного розвитку, переконана Юлія Тимошенко, треба максимально полегшити умови ведення бізнесу – спростити податки і зробити доступними кредити під 3-4% річних і на 5-7 років.

Від кредитів під заставу, що більше нагадують середньовіччя, треба переходити до страхування кредитів.

Не менш важливо знизити ціну кредиту і подовжити його терміни. Саме в цьому і полягає суть економічної стратегії нової влади, викладеної у Новому курсі України, наголосила Голова партії.

Представники ІТ- спільноти подарували Юлії Тимошенко зроблену на 3D принтері булаву, а також пригостили кавою з чашки, також зробленої на принтері.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата