передплата Українською | In English

18 лютого

Політолог розповів, чим відрізняється Кличко від Зеленського, і чого немає у останнього

Поділитися:

Незважаючи на те, що Зеленський довгі роки існує у політичному контексті, природа прийняття політичних рішень йому навряд чи відома.

Незважаючи на те, що Зеленський довгі роки існує у політичному контексті, природа прийняття політичних рішень йому навряд чи відома. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів політолог Володимир Цибулько.

Коментуючи слова мера Києва Віталія Кличка про те, що Володимир Зеленський «немов пасажир літака, який випадково опинився в кабіні пілота», наш співрозмовник зазначає наступне: «Кличко, на відміну від Зеленського, працював в місцевому самоврядуванні, він працював радником президента.

Тобто він мав завжди основи для державного управління чи публічного адміністрування. Він набув певного досвіду. Це не порівнювані величини. Зеленський не працював ані в органах місцевого самоврядування, ані в державних інституціях. Це абсолютно табула раса, так би мовити, державного управління, і він просто не підозрює, наскільки державне управління відрізняється від управління бізнесом».

«У нас управління бізнесом феодалізоване доволі: я начальник - ти дурень і я плачу - ти робиш. А державне адміністрування - це зовсім інше», - додає експерт.

За словами Цибулька, незважаючи на те, що Зеленський довгі роки існує у політичному контексті, природа прийняття політичних рішень йому навряд чи відома.

«В той же час, його модель відносин з Коломойським дещо спотворює світ, оскільки Коломойський для українського бізнесу дуже специфічна особистість. Тобто те, що вибудовував Коломойський, це гіпержорстка вертикаль, де без його відома по всій вертикалі волосина ні з кого не спаде.

Це контроль тотальний, який насправді навіть для сучасного бізнесу не надто властивий, бо зараз дуже важливе вміння приймати рішення низовими і середніми ланками управлінців, тобто максимум управлінської свободи і відповідальності. А там дуже жорстка вертикаль, де один мозок і всі інші - раби цього мозку», - додає співрозмовник видання.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата