передплата Українською | In English

06 лютого

Радикал Рибалка приписав собі заслуги чиновників Януковича

Поділитися:

Народний депутат від РПЛ Сергій Рибалка продовжує маніпулювати фактами.

Народний депутат від РПЛ Сергій Рибалка продовжує маніпулювати фактами. Переконує, що магістральний водогін "Кривий Ріг – Лозуватка" було реконструйовано за сприяння лідера РПЛ Олега Ляшка. Втім, це не зовсім так, стверджує Інтернет-видання "Відкрита Україна".

Так, днями, Рибалка заявив, що жителі села Лозуватка, що на Дніпропетровщині, майже 50 років користуються зношеним водогоном.

"Минулого року наш лідер, кандидат в Президенти України Олег Ляшко добився виділення коштів з держбюджету на реконструкцію цього водогону, щоб селяни були забезпечені водою. Олег Ляшко – народний президент і людина справи", - написав радикал на своїй сторінці у facebook.

Заяву Рибалки спростував сільський голова Лозуватки Віктор Ареф'єв. Він розповів, що минулого року було завершено реконструкцію виключно ІІІ черги водоводу.

"Було освоєно 4,7 млн грн.

З них 3,5 млн грн - це кошти сільської ради і ще 1,7 млн грн нам дали відповідно до постанови Кабміну", - розповів Ареф'єв, не згадавши при цьому ані про Олега Ляшка, ані про Рибалку чи їх допомогу у реконструкції водогону.

За даними ЗМІ, реконструкція ІІ черги водогону "Кривий Ріг – Лозуватка" була завершена ще у 2013 році. Об'єкт урочисто вводив у експлуатацію екс-очільник Дніпропетровської області, колишній депутат від Партії Регіонів Дмитро Колєсніков.

"Підвищення якості життя громадян - головне завдання, яке поставив наш Президент Віктор Федорович Янукович. І обласна влада системно виконує це завдання, реалізуючи соціальні ініціативи Глави держави, адресно підтримуючи важливі проекти розвитку територій, створюючи можливості для кожного жителя Дніпропетровщини", - зазначив Колєсніков, відкриваючи водогін, нагадує "Відкрита Україна".

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата