передплата Українською | In English

10 січня

Додон поскаржився Медведєву, що санкції РФ проти України вдарили по Молдові

Поділитися:

Президент Молдови Ігор Додон надіслав листа прем'єр-міністру Росії Дмитрію Медведєву зі скаргою на труднощі, спричинені введенням Москвою заборони на імпорт товарів з України.


Фото: from-ua.com

Президент Молдови Ігор Додон надіслав листа прем'єр-міністру Росії Дмитрію Медведєву зі скаргою на труднощі, спричинені введенням Москвою заборони на імпорт товарів з України.

Текст листа президент опублікував на своїй сторінці в Twitter.

За слова Додона, постанова, підписана Медведєвим наприкінці грудня, "створює бар'єри і для експорту молдовської продукції на російський ринок в силу подовження маршруту доставки вантажів і збільшення транспортних потоків".

"Прошу вас за можливості найближчим часом розглянути питання про вихід зі сформованої ситуації, що стосується транспортування молдовської продукції в Російську Федерацію через територію України", - написав Додон.

Направил официальное письмо @MedvedevRussia в связи с Постановлением Правительства РФ, которое создало определенные затруднения для молдавского экспорта. Хочу отметить, что я взял под личный контроль урегулирование проблемы, и ее решение будет найдено в ближайшие дни. pic.twitter.com/Kx3UuLFO7R

- Dodon Igor (@dodon_igor) 10 січня 2019 р.

Постанову уряду Росії, на яку посилається Додон, Медведєв підписав 29 грудня. Документ передбачає обмеження на імпорт цілої низки категорій товарів, які виробляються в Україні або транспортуються в Росію транзитом через українську територію.

Серед категорій, що потрапили під обмеження - продовольчі товари (хліб і хлібобулочні вироби, кондитерська продукція, пиво і вино, олія тощо), ряд найменувань сільськогосподарського і промислового устаткування, деякі види сировини, побутової хімії і засобів гігієни.

Рішення уряду Росії вдарило і по передвиборчих домовленостях між Додоном і президентом РФ Владіміром Путіним про скасування на півроку мита на імпорт плодоовочевої продукції з Молдови.

Детальніше читайте у статті "Ударом на удар: як відповість Україна на нові санкції РФ".

www.eurointegration.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата