передплата Українською | In English

08 січня

Отопластика: лазер і скальпель проти комплексів

Поділитися:

Всі ми хочемо бути вродливими і ще більше хочемо бачити такими своїх дітей. І навіть не дивлячись на те, що поняття про красу дуже відносні і можуть різнитися залежно від соціальних, етнічних і культурних особливостей оточуючого суспільства, є загальноприйняті критерії, при суттєвій невідповідності яким ми починаємо вважати себе невродливими або навіть потворними. Наприклад, це може бути сильна деформація носа або занадто відстовбурчені вуха.

Дійсно, багато людей звикають до власних недоліків і з віком перестають загострювати на цьому свою увагу. Проте часто-густо наше дитинство, проведене серед зловтіхи однолітків, не полишає нас і в дорослому житті, створюючи комплекси, яких складно позбутися. Найчастіше отопластика вирішує проблему корекції або усунення посттравматичних або вроджених дефектів вушних раковин (https://www.grace-clinics.com/klinika-plastika-litsa/usluga-korrektsiya-ushnyih-rakovin), проте не тільки. 

otoplastika

Показання до проведення отопластики

Багато людей згадують дитячу пору з радістю - ігри з дворовими друзями, посиденьки з кращими подружками, весела шкільна пора. Однак ті, хто був ізгоєм, на кого постійно вказували пальцем і називали клаповухим, здебільшого згадують своє дитинство не без смутку.

Відстовбурчені вуха можна приховувати за допомогою волосся, перуки, різних шапок або панамок, можна притиснути їх до голови за допомогою бандани. Але роблячи все це, ви все одно плекаєте у собі комплекси неповноцінності та невідповідності, створюючи собі ще більшу проблему. Звичайно, можна пропрацювати проблему з психологом і, не дивлячись ні на що, повірити в себе. Це добре допомагає, коли капловухість більшою мірою надумана, ніж реальна проблема. Але якщо у вас «вушка на маківці» та дійсно стирчать досить сильно, то варто замислитись над тим, щоб звернутися до хірургічної допомоги і зробити отопластику.

Отопластика дозволена дітям з 6 років, коли вушна раковина вже сформована на 90% і більше відсотка. Таким чином, якщо ви помітили у своєї дитини таку проблему, то в досить ранньому віці зможете полегшити майбутнє життя власного чада, попередивши розвиток багатьох комплексів і проблем. В ході нескладної операції, яка найчастіше проводиться під місцевим наркозом, вашій дитині усунуть дефект і вже в цей день він зможе повернутися додому.

Особливості проведення операції

В ході отопластичної операції виконується корекція або усунення патологічних дефектів вушних раковин, що виникли з певної причини: посттравматичні або вроджені дефекти. За допомогою отопластики вирішуються такі проблеми як капловухість, занадто велика вушна раковина, велика або пошкоджена мочка вуха (для прикладу, є ситуації коли отопластика допомагає дівчатам, з яких «зірвали» сережки, або доводитися виправляти мочку вуха з ускладненнями після пірсингу) або інша деформація вушної раковини.

Існує два види отопластики: за допомогою хірургічного або лазерного скальпеля. Остання називається лазерною корекцією вушної раковини або лазерної отопластикою. При застосуванні хірургічного скальпеля можуть залишатися видимі сліди впливу на вушний хрящ, тому останнім часом таку отопластику частіше проводять за допомогою лазера. При лазерній корекції вухо виглядає анатомічно правильним, без яких-небудь дефектів, які говорять про те, що була виконана операція, що дозволяє дійсно легко виправити неприємні дефекти.

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Американські соціологи зафіксували стрімке падіння рейтингу Тимошенко Вчора, 16 червня

Нацбанк оскаржив рішення суду, який заборонив Рожковій працювати 15 червня

Суд у справі Рожкової перевищив повноваження — експертиза 14 червня

Міжнародне слідство наступного тижня назве імена винних у збитті MH17 - ЗМІ 14 червня

Евгений Билоножко: Євген Білоножко. Подвійне дно Зеленського, або Чому новий президент – поганий актор 14 червня

Двох директорів підприємств підозрюють у привласненні 14 мільйонів доларів "Укртрансгазу" 14 червня

Болтон: обрання Зеленського створює нову можливість для миру й поліпшення відносин РФ-США 14 червня

Політолог про звільнення генпрокурора: Коломойський дав зрозуміти, що Луценко не такий вже й поганий 14 червня

Запуск ринку електроенергії: експерт розповів, що задумав Гройсман 14 червня

МВФ визначить перспективи співпраці з Україною після виборів 13 червня