передплата Українською | In English

Сб, 15 грудня 2018

Сходи від Авангард-Майстер - еталон достконалості

Поділитися:

При підборі надійних і стильних сходів для власного будинку доводиться враховувати безліч важливих моментів: стилістика і розміри приміщення, комфорт та зручність підйому для людей будь-якого віку, надійність сходів, ергономіка, компактність, матеріальні і часові затрати. Все це враховує «Авангард-Майстер» при роботі з кожним клієнтом.

lestnica-5 В Україні знайдеться не багато компаній, настільки відданих якості продукції і сервісу, як «Авангард-Майстер»™. Завдяки грамотній організації виробничих процесів і маркетингової політики, компанія перетворила свою продукцію в найкращі і надійні конструкції. Завжди на крок, випереджаючи конкурентів в кваліфікації співробітників, якості матеріалів і точності виконання замовлень.

Виробнича лінійка компанії включає широкий вибір комбінованих сходових систем, розрахованих на різні бюджети та інтер'єри. Об'єднання дерева і металу дозволяє отримати оригінальні дизайнерські рішення, а висока міцність несучих конструкцій гарантує довговічність. На відміну від систем, цілковито виготовлених з деревини, сходи на базі металевого каркасу не розсипаються з часом, не видають шумів або скрипу і легко збираються без залучення спеціально навчених майстрів.

Власне виробництво і кваліфікований персонал дає можливість компанії створювати сходи різної складності. Завдяки «Авангард-Майстру» стає можливим встановлення в будинку сходової системи Вашої мрії. Співробітники компанії створять детальний проект, обговорять з Вами деталі і терміни, та одразу передадуть його до виконання.

Професійне складне обладнання для виготовлення всіх необхідних деталей. Просто величезні потужності виробництва і висока кваліфікація робітників, які працюють на протязі багатьох років. Виконання ручної роботи з кожними сходами. Узгодження кожного проекту з менеджерами і конструкторами на всіх етапах виробництва замовлення.

Широка лінійка продукції. Великий вибір видів каркасів для універсальних сходів, які не вимагають надточних вимірів приміщення; каркаси сходів під замовлення, фігурні, з полого або листового металу.

lestnica

lestnica-2

«Авангард-Майстер» гарантує:

- Перевірку якості високоточними приладами;

- Дизайнерський підхід;

- Кваліфікований менеджмент та великий досвід роботи.

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата