передплата Українською | In English

06 грудня

"Фундаментальні принципи порушені. Ми хочемо війни? " - генсек ОБСЄ визнав континентальну кризу

Поділитися:

Генеральний секретар ОБСЄ Томас Гремінгер стверджує, що організація та європейський континент в цілому опинилися у кризі.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Генеральний секретар ОБСЄ Томас Гремінгер стверджує, що організація та європейський континент загалом опинилися у кризі.

Про це він заявив у виступі на відкритті міністерської зустрічі ОБСЄ.

Швейцарський дипломат, призначений на посаду генсека ОБСЄ у 2017 році, почав свою промову з констатації кризи. Водночас він утримався від натяків про те, хто став винуватцем кризи.

"Фундаментальні принципи порушені", - заявив генсек.

"У нас (європейських держав, членів ОБСЄ. - ЄП) спільне майбутнє, але схоже, що у нас немає спільного бачення цього майбутнього. .. Чого ми хочемо? Ми хочемо війни? " - звернувся він із риторичним запитанням.

У промові Гремінгера не пролунало слово "Росія". Про російську агресію проти України він згадував із терміном, що завжди застосовується в рамках ОБСЄ - "криза в та навколо України".

Генсек вважає, що "для завершення конфлікту на Сході України потрібні нові політичні стимули". ОБСЄ готово бути посередником, але ідеї повинні генерувати сторони конфлікту, наголосив він.

"Перший крок до довіри - діалог. Навіть за часів холодної війни сторони мали діалог, щоби запобігти війні", - додав він.

www.eurointegration.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата