передплата Українською | In English

Ср, 07 листопада 2018

Чи повернеться Луценко у політику: «розбір польотів» від політолога Яхно

Поділитися:

За відставку Луценка проголосували лише 38 депутатів, тому зараз про його звільнення говорити не має сенсу.

За відставку Луценка проголосували лише 38 депутатів, тому зараз про його звільнення говорити не має сенсу. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповіла український політолог, директор Інституту національної стратегії України Олеся Яхно.

На думку нашої співрозмовниці, заява про відставку була реакцією Юрія Луценка на те, що окремі політики і політичні сили намагалися використати ситуацію зі смертю Гандзюк в політичних цілях.

«Мені здається, Луценко дуже чітко озвучив свою позицію і сказав, що не можуть політики підміняти собою правоохоронні органи. І в цьому сенсі він продемонстрував, що він не тримається за владу, він готов піти у відставку, якщо це підтримують народні депутати, що він не тримається за крісло. Тому в даному випадку, мені здається, що це реакція на те, щоб зупинити весь цей піарно-політичний контекст навколо Гандзюк і на те, що відбувалося в сесійній залі.

Ми побачили, що за відставку проголосували лише 38 персон, тому зараз про відставку, на мій погляд, йтися не може», - впевнена експерт.

«Ще рік тому говорили, що Луценко збирається йти у прем'єр-міністри, тому в цих розмовах нема нічого нового. Я вважаю, що ці розмови не відповідають дійсності, тому що ми знаходимось на порозі президентських виборів, і Юрій Луценко очевидно не збирається брати у них участь, тому про яке повернення у політику зараз може йтися? Я вважаю, що всі ті, хто зараз займає посади — і прем'єр-міністр і генпрокурор, - якщо вони в майбутньому планують або повертатися, або продовжувати політичну кар'єру.

Їхнє завдання полягає у тому, щоб продемонструвати результат на своїх посадах, якщо хтось щось декларував. Тому я зараз не бачу підстав, коли кажуть, що хтось хоче повертатися у політику. Я зараз не бачу таких підстав для того, щоб це стало мотивом для можливих кадрових змін», - додає Олеся Яхно.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата