передплата Українською | In English

16 жовтня

Кабмін планує збільшити кошти на модернізацію техніки й оборону

Поділитися:

У проекті держбюджету на наступний рік уряд передбачає 209,7 мільярда гривень видатків на безпеку і оборону, що на 31,7 мільярда перевищує видатки цього року

У проекті держбюджету на наступний рік уряд передбачає 209,7 мільярда гривень видатків на безпеку і оборону, що на 31,7 мільярда перевищує видатки цього року.

Про це повідомляє урядовий портал.

На закупівлю й модернізацію військової техніки у проекті бюджету-2019 закладено майже 17 мільярдів гривень, що на 612,7 мільйонів більше, ніж у цьому році.

Зарплати військовослужбовців мають складати не менше ніж 10 тисяч гривень на місяць наступного року.

У проекті бюджету-2019 для Міноборони видатки за бюджетною програмою "Забезпечення діяльності Збройних сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їх сімей, ветеранів війни" збільшені на 16,57 мільярдів гривень до 81,64 мільярдів гривень.

Загалом у 2019 році обсяг фінансування із загального фонду для Міноборони зросте порівняно з цим роком на 17,6 мільярдів гривень і становитиме 99,3 мільярдів гривень.

Крім того, фінансування інженерно-технічне облаштування кордону має подвоїтися і складе 400 мільйонів гривень, а видатки на розвідувальну діяльність у сфері захисту державного кордону збільшаться на 36,8 мільйонів гривень до 155,79 мільйонів гривень.

Українська правда

www.epravda.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата