передплата Українською | In English

11 жовтня

Гройсману влаштували зустріч із відомим роботом Софією: прем'єр розповів, як все пройшло

Поділитися:

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся із всесвітньо відомим роботом Софією.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся із всесвітньо відомим роботом Софією.

Це відбулося на прес-конференції на тему: «Перший візит в Україну всесвітньо відомого гіноїда на ім’я Софія» , пряма трансляція якої відбувається на офіційній сторінці прем’єра у Facebook, переказує zik.ua.

«Зустріч з людиноподібним роботом Софією. Вона стала першим у світі роботом, який отримав громадянство країни», – йдеться у дописі.

Додамо, мета приїзду робота Софії – зустріч із Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та співпраця з Державним агенством з питань електронного урядування України, задля створення умов для розвитку роботехніки та штучного інтелекту в Україні.

Завершиться прес-конференція підписанням Меморандуму про співпрацю між Державним агентством з питань електронного урядування України і компаніями Hanson Robotics і AngelVest щодо поширення застосування технологій ШІ та робототехніки в усіх сферах життєдіяльності та галузі економіки України, а також створення міжнародного Центру вивчення та розвитку технології ШІ та робототехніки. Саме в Україні Софія вперше виступить не лише в якості почесного гостя, а й зробить свій внесок у високотехнологічний розвиток європейської держави.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата