передплата Українською | In English

25 вересня

Справжні опозиціонери та самозванці: Мороз розповів, хто є хто в українській політиці

Поділитися:

Наступ на представників інших політичних сил, які не підтримують позицію президента, пов'язаний із наступними виборами.

Наступ на представників інших політичних сил, які не підтримують позицію президента, пов'язаний із наступними виборами. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів український політик та громадський діяч, Голова Верховної Ради України у 1994–1998 та 2006–2007 роках Олександр Мороз.

За словами нашого співрозмовника, в українській політиці готується зачистка до виборчої кампанії.

«Режим намагається нейтралізувати будь-яких конкурентів для того, щоб забезпечити собі позитивну перспективу в боротьбі за владу», - каже політик.

За словами Мороза, наступ на представників інших політичних сил, які не виражають позицію президента, обумовлений саме обставинами, пов'язаними із наступними виборами.

«Я часто дивлюсь інформаційні випуски у телевізійних новинах. Я часто бачу там голову «Опоблоку» Юрія Бойко. Він зустрічається з людьми, говорить про їхні проблеми, говорить, яким чином її вирішувати, і говорить, чому ця влада їх не вирішує — що в цьому є незаконного? Чи що в цьому є неконституційного? Він правильно робить абсолютно. У мене своє ставлення до Опозиційного боку, але в контексті той роботи, яку вони роблять, вони роблять абсолютно правильно і, до речі, політично вигідно», - каже експерт.

Натомість, додає політик, Ляшка навряд чи можна назвати опонентом нинішньої влади.

«Я дивлюся по сьогоднішніх голосуваннях, в тому числі за документи, тож це ніякого відношення до інтересів людей не має. Радикальна партія Ляшка, заявляючи на словах правильні речі, голосує так, як потрібно владі. Тому всі ці речі відносні, і вони просто свідчать про кон'юнктуру значної частини тих, хто заявляє себе опозицією», - додає співрозмовник видання.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата