передплата Українською | In English

14 серпня

Політолог Яхно пояснила, чому українські журналісти саме зараз згадали про Саакашвілі

Поділитися:

Сьогодні Саакашвілі розповідає про свій досвід роботи в Україні лише тому, що до нього звертаються журналісти українських видань.

Сьогодні Саакашвілі розповідає про свій досвід роботи в Україні лише тому, що до нього звертаються журналісти українських видань. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповіла український політолог, директор Інституту національної стратегії України Олеся Яхно.

На думку нашої співрозмовниці, ніяких політичних перспектив у екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі немає.

«Я думаю, він і сам це прекрасно розуміє, і це добре видно по тому, що тема Саакашвілі не обговорюється в якомусь в прикладному аспекті ані в середині України, ані за її межами, тому я не бачу тут жодних перспектив у Саакашвілі як політика», - каже експерт.

Коментуючи свіже «пояснення» Михайла Саакашвілі, чому його робота на посаді голови Одеської держадміністрації як реформатора завершилася провалом, наш співрозмовник зазначає наступне: «Сьогодні Саакашвілі розповідає про свій досвід роботи в Україні лише тому, що до нього звертаються журналісти.

Він сам не ініціює ці розмови. Очевидно, якщо українські видання звертаються за таким інтерв'ю, вони, мабуть, розраховують отримати якусь відповідь, яку потім можна використати вже в процесі де-факто розпочатої виборчої кампанії».

«Я думаю, що це не Саакашвілі, а вони хочуть використати Саакашвілі з точки зору виборчої кампанії», - додає співрозмовниця видання.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата