передплата Українською | In English

Чт, 09 серпня 2018

Україна без НАТО і без Криму: за що російські ЗМІ люблять кандидата в Президенти України Гриценко

Поділитися:

У ЗМІ бурхливо обговорюють питання співпраці кандидата в Президенти України Анатолія Гриценка з Кремлем.

У ЗМІ бурхливо обговорюють питання співпраці кандидата в Президенти України Анатолія Гриценка з Кремлем. Не оцінюючи саму версію, редакція проаналізувала лояльність Росії до Гриценка через призму російських ЗМІ, адже, як відомо, всіма інформаційними темами там заправляє Кремль.

Так ось. Що цікаво. Заяви Гриценко дуже люблять в Росії, їх цитують навіть головні федеральні інформаційні агентства, особливо милуючись його розповідями про жахливий стан української армії, смерть країни в разі спроби забрати назад Крим і Донбас, і найважливіше - неприпустимість НАТО в Україні.

Як верблюд у цирку, за подібні плювки Гриценко отримує цукерку у вигляді підтримки росіян. Так, Член так званої президії Держради Криму Володимир Бобков заявив, що він «дуже рідко погоджується з українськими політиками. Але в даному випадку заява абсолютно твереза і раціональна. Щиро сподіваюся, що ні в одному розумі на Україні не виникне думка здійснити цю спробу - це призведе до краху».

Дехто ще вірить, що Гриценко прозахідний кандидат і не може бути заодно з Путіним. Але «рукописи не горять» і ми знайшли заяви Гриценко, датовані 2005 роком, коли Україна і Росія вирішували стратегічне питання дислокації Чорноморського флоту РФ у Криму. Тоді, окремі українські політики підняли питання дострокового виведення російського флоту з Криму, але ситуацію утримав Гриценко - на користь Кремля, зрозуміло.

«У вівторок міністр оборони України Анатолій Гриценко запевнив, що російський Чорноморський флот залишається в Севастополі.

Глава оборонного відомства після переговорів зі своїм колегою з Росії Сергієм Івановим заявив, що «Україна буде чесно виконувати свої зобов'язання, і Чорноморський флот перебуватиме до 2017 року».

Далі в поле зору потрапляє ще один цікавий момент.

У 2009 році, коли Росія схвалила законопроект, що дозволяє президенту РФ відправляти за кордон війська для захисту своїх громадян, українські націоналісти запідозрили недобре і заявили, що зроблено це спеціально для анексії Криму. Але тут же знову з'явився Гриценко і запевнив збуджених співгромадян, що «так роблять всі країни і все нормально».

«Однак далеко не всі українські політики і експерти вирішили, що Росія зробила перший крок до війни за Крим. Так, колишній міністр оборони України, народний депутат Анатолій Гриценко не побачив нічого страшного в поправках до закону про оборону.

За його словами, будь-які країни, що володіють потужною армією, передбачають такі процедури. "Ті ж США також ставлять своїм збройним силам завдання захисту своїх громадян, своїх військ за кордоном.

Таким чином, починаючи з 2005 року Гриценко грав не останню роль в підготовці анексії Криму, а зараз всіляко заперечує проти його повернення Україні, лякаючи підривом безпеки країни.

Про лояльність Гриценко до Росії красномовно говорить і той факт, що він, колишній міністр оборони, професійний військовий і кадровий офіцер відмовився йти воювати за Батьківщину проти Путіна. Аргументація його досить абстрактна і критики не витримує. Каже, що не зміг взяти відповідальність за батальйон. Тобто, відповідальність за міністерство оборони і базування російського флоту в Криму він зміг взяти, претендувати на посаду Верховного Головнокомандувача - теж, а ось батальйон повести за собою ні.

До того ж, і міжнародні ЗМІ повідомляють, що Захід відрікся від Гриценка і не має наміру підтримувати його на президентських виборах, знову таки через зв'язки з Росією.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Клімкін після газових переговорів: Росія пропонує зберегти "договорняки" Вчора, 21 січня

Україна та Ізраїль підписали Угоду про зону вільної торгівлі Вчора, 21 січня

ЄС може ввести санкції проти РФ через ситуацію з українськими моряками - МЗС Данії Вчора, 21 січня

"Газпром" пропонує продовжити газові контракти після 2019 року навіть без консультацій Вчора, 21 січня

Єврокомісія висунула пропозицію про умови транзиту газу після 2019 року Вчора, 21 січня

Україна та Ізраїль підписали Угоду про зону вільної торгівлі Вчора, 21 січня

АТ "КІБ" з ПРООН започаткували новий механізм фінансування енергоефективних проектів Вчора, 21 січня

В МЗС РФ розглядають можливість виходу Росії з Ради Європи Вчора, 21 січня

Правозахисник розповів, де треба брати кошти на житло для переселенців Вчора, 21 січня

У понеділок в Брюсселі відбудуться газові переговори Україна-Росія-ЄС Вчора, 21 січня