передплата Українською | In English

05 серпня

За це дають по зубах: Україну закликали стягувати війська до кордонів Угорщини

Поділитися:

Що трапилось?

Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Організації українських націоналістів, перший заступник голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України Богдан Червак.

«Уряд Угорщини, як на мене, перейшов червону лінію. Призначення “уповноваженого з питань Закарпатської області” – пряме втручання у внутрішні справи України, замах на територіальну цілісність. За це б’ють по зубах», – заявив він.

На думку голови ОУН, подібні дії Угорщини є результатом скандалів з мовною політикою України.

«Загравали в мовних питаннях? Не хотіли бачити угорських прапорів на адміністративних установах? Дочекалися хамства і зневаги до своєї країни», – написав Червак.

Він упевнений, що в тій ситуації, що склалася на даний момент, простого дипломатичного попередження буде недостатньо.

На думку громадського діяча, правильною відповіддю на дії Угорщини було б введення бойових підрозділів ЗСУ на Закарпатті та початок бойового відстеження ситуації в регіоні.

Червак також запропонував вимагати від Будапешта компенсацію за злочини угорських окупантів перед Карпатською Україною в 1939 році.

«Нарешті, хтось повинен відповісти за жертви Верецького перевалу, де сотнями розстрілювали українців тільки за те, що хотіли жити у власній державі? Ця історія повинна навчити, що не можна шукати компроміси там, де на кону Україна», – підкреслив він.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата