передплата Українською | In English

14 липня

Застосування оракалу в поліграфії

Поділитися:

Сучасні поліграфії пропонують великий вибір плівок, які відрізняються за ціною, функціональністю та довговічністю. Поширеною у застосуванні плівкою є оракал.

Оракал - це спеціальна плівка з високими якісними показниками і широкими можливостями для застосування. Таким чином, друк на оракалі може відбуватися двома поліграфічними методами: цифровим або широкоформатним.

Цифровий друк застосовується у виробництві невеликих тиражів продукту або друку виробів невеликого розміру. Якість такого друку - на високому рівні, прекрасно передає відтінки, контури та  чіткість зображення.

Якість широкоформатного способу може відрізнятися. Друкарня вимірює такі параметри в дозволі або DPI - це число точок на дюйм.

Переваги оракалу

Стійкість до зношування. Оракал здатний витримувати практично будь-які температури. До того ж, у порівнянні з іншими видами поліграфічної продукції, оракал має покриття яке захищає від ультрафіолетових променів. Такий виріб не вигорає під сонцем, може довгий час знаходитись на морозі, або під дощем і з ним нічого не станеться.

Довга служба. Оракал стійкий до пошкоджень, тому довговічний.

Легке застосування. Плівка просто клеїться. Наприклад, монтаж вивіски з оракалу може самостійно зробити одна людина.

Великий вибір. Різноманітні кольорові рішення, розміри, форми. Ця плівка допускає широкоформатний друк, тому можна замовити друк будь-яких розмірів.

Спектр застосування. Можливостей для використання досить багато. Варто відзначити, що оракал використовують не тільки для банерів, але і для оформлення вітрин, стікерів, упаковок і навіть в дизайні інтер'єру.

Стійкість до вологи. Доглядати за плівкою легко. Для очищення досить протерти поверхню чистою вологою ганчіркою.

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата