передплата Українською | In English

12 липня

Лідери держав-членів НАТО підтримали перспективу членства України

Поділитися:

Всі, хто взяли слово на засіданні Північноатлантичної ради за участі України та Грузії, підтримали перспективу членства України в Альянсі.

Всі, хто взяв слово на засіданні Північноатлантичної ради за участі України та Грузії, підтримали перспективу членства України в Альянсі.

Про це заявив президент Петро Порошенко після завершення саміту НАТО, повідомляє з Брюсселя кореспондент "Європейської правди".

Порошенко заявив, що задоволений результатами саміту. "Україна знайшла достойне місце і у вчорашній заяві, і на сьогоднішньому засіданні", - зауважив він.

Президент розповів про перебіг цієї зустрічі. За його словами, всі без винятку союзники, які взяли слово, заявили, що хочуть пришвидшити євроатлантичну інтеграцію України.

"На засіданні виступили 19 голів держав та урядів, і всі 19 говорили, що необхідно прискорювати перспективу членства для України", - заявив президент.

"Вчорашня декларація НАТО ще раз наголосила на політиці відкритих дверей і чітко наголосила, що ніхто не може заблокувати цей процес", - додав він

www.eurointegration.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата