передплата Українською | In English

18 червня

ЗМІ: голова МВС Німеччини виставив Меркель новий дедлайн у суперечці щодо біженців

Поділитися:

Міністр внутрішніх справ Німеччини від Християнсько-соціального союзу (ХСС) Горст Зеєгофер погодився дати канцлерці Ангелі Меркель час до кінця червня для пошуку європейського рішення у міграційній суперечці.

Міністр внутрішніх справ Німеччини від Християнсько-соціального союзу (ХСС) Горст Зеєгофер погодився дати канцлерці Ангелі Меркель час до кінця червня для пошуку європейського рішення у міграційній суперечці.

Про це повідомляє Bild з посиланням на інформацію агентства dpa.

Пропозицію Зеєгофера відтермінувати дедлайн для Меркель підтримало у понеділок правління ХСС. Якщо до кінця місяця не будуть досягнуті домовленості з європейськийми партнерами, міністр віддасть наказ не допускати певні категорії біженців до Німеччини.

За даними німецьких ЗМІ, Меркель прийняла умову голови МВС. О 14:00 за місцевим часом Зеєгофер дасть прес-конференцію в Мюнхені, де виступить із офіційною позицією. Очікується, що невдовзі після нього із заявою у Берліні виступить Ангела Меркель.

Основна суперечка між Зеєгофером та Меркель полягає в тому, що глава МВС, який одночасно очолює ХСС, вимагає дозволу для прикордонних земель відмовляти шукачам притулку, якщо вони зареєструвалися в іншій державі ЄС або якщо у Німеччині їм вже було відмовлено в притулку.

Меркель прагне уникнути односторонніх кроків Німеччини, які можуть роздратувати інші країни-члени ЄС та ще більше послабити зусилля, спрямовані на спільну міграційну політику для всього ЄС.

Згідно з опитуванням, 62% респондентів висловилися за те, щоб розвертати на кордоні незареєстрованих мігрантів відповідно до пропозиції Зеєгофера.

Читайте також: "Ультиматум для Меркель: як нова міграційна криза ламає уряд Німеччини".

www.eurointegration.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата