передплата Українською | In English

11 червня

Політолог Даниленко розповів, як насправді безвіз змінив життя українців

Поділитися:

Якби в попередні роки якмога більше людей на сході подорожувало не те що в ЄС, а й територією України, ми б не мали таких проблем, які ми зараз...

Якби в попередні роки якмога більше людей на сході подорожувало не те що в ЄС, а й територією України, ми б не мали таких проблем, які ми зараз маємо. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів керівник Громадської організації «Українська рада з міжнародних відносин» Сергій Даниленко.

На думку нашого співрозмовника, на сьогоднішній день немає ніяких підстав для скасування безвізу з країнами ЄС.

«Звичайно, будуть виникати нові адміністративні особливості, деталі, які зараз передбачені, формальності, які будуть, більше всього, коштувати незначну суму грошей, для того щоб адмініструвати процес безвізу не тільки для України, а й для тих країн, з якими у ЄС є такі домовленості. Тобто зміни в адмініструванні відбудуться, вони будуть нас турбувати, але це будуть незначні зміни, і вони не спровокують кардинального скасування лібералізації візового режиму з ЄС», - зазначає експерт.

За словами Даниленка, Україна виграла від впровадження безвізу, але в той же час воно стимулювало трудову міграцію.

«Частина людей, скориставшись безвізом, з'їздили в європейські країни, ознайомились ближче і з умовами роботи, і з роботодавцями. В той же час, кардинального виїзду громадян України для роботи в ЄС не відбулося і не відбудеться», - каже політолог.

Експерт звертає увагу ще на одну з форм нашої європейської інтеграції: «Якби в попередні роки якмога більше людей на сході подорожувало не те що в ЄС, а й територією України, ми б не мали таких проблем, які ми зараз маємо. Бо східна частина більше подорожувала і орієнтувалась на Росію.

Ось і маємо такі результати».

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата