передплата Українською | In English

10 травня

Порошенко: закон про антикорупційний суд ухвалять, я в цьому впевнений

Поділитися:

Президент Порошенко заявив, що в впевнений у позитивному голосуванні щодо законопроекту про Антикорупційний суд (АКС), попри велику кількість поправок до нього.

Президент Порошенко заявив, що в впевнений у позитивному голосуванні щодо законопроекту про Антикорупційний суд (АКС), попри велику кількість поправок до нього.

Про це він заявив у четвер у спілкуванні з журналістами в Аахені (Німеччина)

Порошенко запевнив, що питання АКС вже не піднімається на його переговорах з іноземними лідерами.

"Створення антикорупційного суду не обговорювали. А чого його обговорювати - він в парламенті находиться", - сказав Порошенко, коментуючи хід своїх перемовин, зокрема - зустрічі з Ангелою Меркель та Емануелем Макроном.

Президент повідомлений про велику кількість поправок, але впевнений, що це не завадить ухваленню закону.

"Я впевнений, що парламент буде спроможний прийняти і підтримати законопроект, який був внесений. Традиційно для нашого парламенту, там вже понад 2000 поправок, вони (депутати) знайшли собі роботу як мінімум на тиждень", - додав Порошенко.

Як відомо, в грудні минулого року президент подав до Ради проект закону про Антикорупційний суд. Цей проект був жорстко розкритикований міжнародними партнерами, оскільки він не відповідав зобов’язанням України.

Джерела "Європейської правди" запевняють, що в ході подальших перемовин офіційний Київ пішов на окремі поступки, але їх обсяг, а також те, чи задовольнить кінцева редакція вимоги МВФ - наразі лишається незрозумілим.

www.eurointegration.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата