передплата Українською | In English

17 квітня

В Україні презентують водневу енергетику на першому форумі "Вітер і Водень"

Поділитися:

Перший міжнародний енергетичний форум "Вітер і водень" (inef.org.ua) презентує для України новітні технології з виробництва та використання водню як безмежного джерела енергії

Перший міжнародний енергетичний форум "Вітер і водень" (inef.org.ua) презентує для України новітні технології з виробництва та використання водню як безмежного джерела енергії. Організатори форуму впевнені: поєднання вітрової та водневої енергетики забезпечить збалансований розвиток енергетичного комплексу України та дозволить перейти до сучасної безвуглецевої економіки.

Проведення вітроводневого форуму в Україні є підтримкою світової енергетичної ініціативи організації водневих подій, зокрема New Bloomberg Energy Forum , Hydrogen for Sustainable Northern Communities Forum, Czesh Hydrogen Days та інших. На форумі презентують кращі світові практики водневої та вітрової енергетики.

Організатори Першого міжнародного енергетичного форуму "Вітер і водень", Олександр Рєпкін, Президент Енергетичної асоціації "Українська Воднева Рада", та Андрій Конеченков, Голова правління ГС "Українська вітроенергетична асоціація", неодноразово представляли сектор відновлюваної енергетики України на міжнародних форумах. Це дозволить їм залучити кращі європейські практики для організації форуму у Києві.

Захід відбудеться за підтримки Комітету ВРУ з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки, Держенергоефективності та Міненергетики та вугільної промисловості. На форумі, який об'єднає на єдиній інформаційній площадці міжнародних інвесторів і представників українського ринку електроенергетики, будуть представлені інвестиційні пакети, перспективні альтернативні розробки і вже реалізовані проекти водневої електрогенерації з усього світу.

Тема збільшення частки зеленої генерації та пошуку нових потужних джерел енергій, як водень - актуальні для України та світу. Природні ресурси, такі як вугілля, нафта та газ, що традиційно використовуються в енергетиці, поступово вичерпуються. "Мирний атом", як показує досвід Чорнобилю та Фукусіми, через людський або природний фактор, може призвести до техногенної катастрофи. Україна знає, що таке енергетична криза. Протягом 2017 року Уряд на кілька місяців вводив надзвичайний стан в енергетиці. Україна готова прийняти сучасні енергетичні виклики та впроваджувати нові технології відновлюваних джерел енергії. Саме вони пожвавлюють розвиток економіки усього світу і створюють додаткові робочі місця.

Тому більшість технологічно розвинених країн світу все більше інвестують в розвиток технологій, що базуються на відновлюваних джерелах енергії. Головна перевага таких джерел - використання енергії довкілля та безпека для природи.

Після освоєння енергії сонця, наступний етап - це воднева енергія. Водень (H2) - найбільш розповсюджений хімічний елемент довкілля на землі та в космосі. Тому його енергія вже сьогодні використовується для випробування водневих електростанцій, водневих підводних човнів, літаків. Крім того, такі автомобільні гегемони, як Toyota, BMW, Honda, Lexus запускають масове виробництво автомобілів на водневих елементах.

Для участі у сучасному енергетичному діалозі запрошуємо на Перший міжнародний енергетичний форум "Вітер і водень", який відбудеться 17 травня 2018 року у Конгресно-Виставковому Центрі "ПАРКОВИЙ".

Подробиці та реєстрація на сайті inef.org.ua

www.epravda.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

МЗС визначив відповідь на роздачу угорських паспортів: нон-грата для консула і "більше України" Сьогодні, 20 вересня

Трамп не планує санкції проти "Північного потоку—2" Вчора, 19 вересня

За перше півріччя 2018 року Україна виконала 41% річного плану щодо Угоди про асоціацію Вчора, 19 вересня

МЗС Польщі: Трамп не планує санкції проти "Північного потоку-2" Вчора, 19 вересня

В 17 разів: Рада збільшила штраф за непристебнутий ремінь безпеки Вчора, 19 вересня

Мороз про Тимошенко: Більшого фарисея в політиці знайти важко, і ось чому Вчора, 19 вересня

ЄСПЛ за терміновою процедурою заборонив ГПУ доступ до геоданих журналістки Седлецкої 18 вересня

ЄС готовий виділити Україні ще 54 мільйони євро на енергоефективність 18 вересня

ЄС готовий виділити ще 54 млн євро на Фонд енергоефективності 18 вересня

Російський банк написав листа Порошенкові: просить скасувати арешт акцій 18 вересня