передплата Українською | In English

16 квітня

В Україні cтворено першу водневу енергетичну асоціацію

Поділитися:

Перша воднева енергетична асоціація сприятиме розвитку водневої енергетики в Україні та співпрацюватиме з європейськими представниками енергетичного ринку

Перша воднева енергетична асоціація сприятиме розвитку водневої енергетики в Україні та співпрацюватиме з європейськими представниками енергетичного ринку. Президентом та Головою Правління Української Водневої Ради обрали Олександра Рєпкіна, відомого у професійній спільноті бізнесмена та а в сонячну та відновлювану енергетику України.

Українська Воднева Рада - професійна енергетична організація для прихильників та представників водневої (H2) енергетики, яка працює над розвитком водневих та новітніх комбінованих енергетичних систем в Україні. На початку квітня Олександр Рєпкін під час офіційного візиту до країн Європейського Союзу підписав меморандум про співпрацю між Українською Водневою Радою та "Чеською водневою технологічною платформою". Найближчим часом Українська Воднева Рада стане повноправним членом Всесвітньої організації водневої енергетики Hydrogen Council та почне співпрацювати з європейською комісією стосовно участі українського бізнесу в європейському водневому транспортному коридорі.

Перша воднева енергетична асоціація ставить за ціль об'єднати провідні енергетичні, промислові та публічні компанії України задля: інтеграції сучасних відновлювальних енергетичних технологій в українську економічну модель; модернізації енергетичного комплексу України; впровадження сталого розвитку для глобального переходу на відновлювані водневі енергетичні ресурси.

Однією з основних цілей програми Ради "HYDROGEN TO UKRAINE" є взаємодія з міжнародними енергетичними та інформаційними організаціями для залучення українського енергетичного комплексу до новітнього світового енергетичного діалогу. Воднева енергетика - це зелена енергетика, соціально відповідальна перед суспільством та природою, яка використовує відновлювані природні ресурси та енергію довкілля. Первинним енергетичним ресурсом є вода у взаємодії з енергією сонця, вітру. Воднева енергетика - це ще один природний стан води або новий енергетичний кругообіг води в природі: вода - енергія - вода. Цикл завершується отриманням чистої води, яку можна вживати в їжу. Відсутність шкідливих викидів - один із головних чинників відновлюваної енергетики.

Фахівці та учасники Водневої Ради збирають та аналізують кращі світові водневі енергетичні практики та інноваційні розробки українських вчених для подальшого використання в енергетичних моделях.

Українська Воднева Рада спільно з "Українською вітроенергетичною асоціацію" організовують 17 травня 2018 року у КВЦ "Парковий" Перший в Україні та Європі енергетичний форум "Вітер та Водень" (inef.org.ua), на якому вперше буде розглянуто можливості використання та поєднання потужної вітрової та безмежної водневої енергетики в Україні.

www.epravda.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Українку вислали з Польщі та ЄС за антивладну діяльність чоловіка Сьогодні, 15 серпня

МВС Італії підтвердило загибель 35 осіб під час обвалу моста в Генуї Сьогодні, 15 серпня

У Криму діє понад 130 українських ліцензій, які РФ зібралась анулювати Вчора, 14 серпня

Політолог Яхно пояснила, чому українські журналісти саме зараз згадали про Саакашвілі Вчора, 14 серпня

Росія більше не визнаватиме українські ліцензії на надра Криму Вчора, 14 серпня

Жарти недоречні: Ющенко жорстко поставив на місце «президентів» Вакарчука і Зеленського Вчора, 14 серпня

Трамп підписав оборонний бюджет, що передбачає 250 мільйнів Україні Вчора, 14 серпня

США заморожують співпрацю з РФ в рамках Договору з відкритого неба Вчора, 14 серпня

ЗМІ: Митрополита Епіфанія та архієпископа Агапіта спіймали в Венеції за розпустами 13 серпня

Посуха у Німеччині вже завдала мільярдного збитку фермерам 11 серпня