передплата Українською | In English

13 квітня

Загроза від Nord Stream 2 прямо пропорційна довжині нитки потоку – Семерак

Поділитися:

Втрати Європейського Союзу від реалізації проекту "Північний потік-2" (Nord Stream 2) вимірюватимуться не у євро, а у втраті незалежності.

Втрати Європейського Союзу від реалізації проекту "Північний потік-2" (Nord Stream 2) вимірюватимуться не у євро, а у втраті незалежності.

Про це під час Київського безпекового форуму сказав міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, передає "Укрінформ".

"Проект Nord Stream 2 - це нова загроза для Європейського Союзу. Мені видається, що величина цієї загрози вимірюється прямо пропорційно довжині нитки потоку, наскільки глибоко він проникає у ЄС", - заявив міністр.

"Наголошую, що це не економічний вимір. Втрати будуть вимірюватися не у євро, а у втраті незалежності та прихильності до базових цінностей демократії", - сказав Семерак.

Він висловив думку, що світ нині поділився на дві частини: тих, хто намагається "загнати монстра у його географічні координати", та тих, хто підігрує Росії, сподіваючись отримати з цього зиск.

Проект "Північний потік-2" передбачає будівництво і роботу двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини.

Супротивники проекту - у тому числі Польща, країни Балтії та Данія - стверджують, що "Північний потік-2" збільшить залежність ЄС від "Газпрому", який вже постачає близько третини об’ємів газу в ЄС.

Наразі дві країни - Німеччина та Фінляндія - видали повний комплект дозволів на будівництво "Північного потоку-2".

Детальніше читайте: Танці навколо труби: Все, що треба знати про "Північний потік-2" і ризики для України

www.epravda.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата