передплата Українською | In English

Пт, 13 квітня 2018

«Нові Теремки» з’являться під Києвом

Поділитися:

Інформація про житловий комплекс, який посів 2-е місце в рейтингу* комфортності серед ЖК Київської області.

novi-teremki

Не дивлячись на власну назву, будівництво чималого житлового комплексу ведеться не на однойменному столичному масиві, а в передмісті Києва. Новий житловий комплекс з'явиться в одному з передмість столиці, в смт. Новосілки - це невелике селище, яке межує зі столицею на півдні. Новосілки мають добре розвинену інфраструктуру - тут є школа, дитячий садок, медична амбулаторія, працюючі магазини. Неподалік розташовані парк Феофанія і музей Пірогово.

«Нові Теремки» стануть досить великим житловим комплексом, який складається з 29 окремих десятиповерхових будинків. Окрім квартир в комплексі також плануються об'єкти власної інфраструктури: магазини, ресторани, аптеки. Переглянути варіанти планувань можна на сайті житлового комплексу: http://novyeteremki.com.ua/

Територію навколо «Нових Теремків» обіцяють зробити закритою, з власною охороною та добре впорядкованою. Тут побудують дитячі та спортивні майданчики, стадіон. Забудовник обіцяє навіть виділити частину території під барбекю.

novi-teremki-map

Тим хто готовий відразу внести повну вартість квартири, обіцяють знижку до 15%. Забудовник готовий надати і розстрочку: термін - до 15 місяців, перший внесок - від 30%. Якщо перший внесок буде більше мінімального, то інвестори також зможуть розраховувати на додаткову знижку, розмір якої залежатиме від суми початкового внеску.

Забудовником ЖК «Нові Теремки» виступає компанія NOVBUD. Проте, формально для будівництва «Нових Теремків» було створено окрему юридичну особу - ТОВ «Житловий комплекс Нові Теремки», яке і виступає безпосереднім замовником будівництва.

 

* У рейтингу комфортності 74 житлових комплексів Київської області 2017 року, складеному агентством "Євро-Рейтинг".

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата