передплата Українською | In English

19 січня

Міненерговугілля проти закупівель російського газу

Фінансовий план НАК "Нафтогаз України" не враховує можливості закупівлі газу у російського "Газпрому".


Фото: www.eurointegration.com.ua

Фінансовий план НАК "Нафтогаз України" не враховує можливості закупівлі газу у російського "Газпрому".

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, передає "Інтерфакс-Україна".

"З приводу заяви керівника "Нафтогазу" про можливість закупівлі газу у РФ. .. Пункт перший: НАК "Нафтогаз України" не перебуває у сфері управління Міненерговугілля. Пункт другий: керівник НАК жодним чином не синхронізував свою заяву з міністерством, що формує державну політику. Пункт третій: уряд, затверджуючи фінансовий план "Нафтогазу", ніяк не розглядав можливість закупівлі російського газу", - сказав він.

Міністр додав, що за рахунок нарощування видобутку газу ПАТ "Укргазвидобування" уряд планує звести до нуля будь-який імпорт газу для покриття потреб населення.

"Україні вдалося за 1,5 року для PSO зменшити імпортну закупівлю газу до 0,9 млрд куб. м. І ми, розвиваючи "Укргазвидобування", взагалі розглядаємо можливість, що до кінця року цього дефіциту в 0,9 млрд куб. м не буде", - відзначив Насалик.

"Формулюючи ціну газу для населення. .. ми вже не будемо зв'язуватися з імпортним паритетом - для PSO нам не потрібен буде імпортний газ. А комерційні структури нехай закуповують, де вважають за потрібне", - підсумував він.

Раніше глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявляв, що компанія готова розпочати закупівлю природного газу у "Газпрому" вже в першому кварталі 2018 року.

www.epravda.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Журнал Віче

Віче №15/2016 №15
серпень 2016
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата