передплата Українською | In English

Чт, 07 грудня 2017

Представництво ЄС: законопроект про "контроль над НАБУ" порушує безвізові зобов'язання

Поділитися:

Законопроект №7362 , який посилює контроль над системою протидії корупції, суперечить безвізовим зобов’язанням України і має бути відхилений.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Законопроект №7362, який посилює контроль над системою протидії корупції, суперечить безвізовим зобов’язанням України і має бути відхилений.

Про це Представництво ЄС в Україні повідомляє у Твіттері.

"Законопроект №7362, який полегшує звільнення директора НАБУ та керівників антикорупційних агентств, суперечить боротьбі України з корупцією, реформам та зобов'язанням в рамках Плану дій щодо візової лібералізації. Законопроект має бути відхилений. Україна повинна посилити, а не послабити антикорупційні інституції" - наголосили у представництві ЄС.

Законопроект #7362, який полегшує звільнення директора #НАБУ та керівників антикорупційних агентств, суперечить боротьбі України з корупцією, реформам та зобов'язанням #ПДВЛ. Законопроект має бути відхилений. #Україна повинна посилити, а не послабити антикорупційні інституції.

- EU Delegation UA (@EUDelegationUA) 7 грудня 2017 р.

Як повідомлялося, проект Закону України № 7362 "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення парламентського контролю" Верховна Рада планувала розглянути 7 грудня.

У разі прийняття цього документа, антикорупційні органи потрапили б у залежність від керівництва держави, що означало б згортання в Україні антикорупційної реформи.

Законопроект був внесений до Ради 6 грудня главами фракцій БПП і Народний фронт Артуром Герасимовим і Максимом Бурбаком.

Детальніше про це у статті ЄвроПравди "За крок від прірви: ніч, коли Україна ледь не втратила безвіз".

www.eurointegration.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата